aantal | drankje | feestelijk | | glutenvrij, lactosevrij
Een mixdrankje dat een behoorlijke vleug tropen in zich heeft dankzij de hemelse combinatie van ananas, passievrucht en limoen. Eén slok en je wordt meegevoerd naar een plek waar het warm is, waar het strand uit wit zand bestaat en de lucht eindeloos blauw is.Lees ook ons alcoholvrije dossier, vol tips & tricks om lekker fris te borrelen.
*Simpele siroop: Doe 250 g kristalsuiker in een pan en schenk er 250 ml water bij. Zet de pan op middelhoog vuur en breng het suikermengsel zonder te roeren aan de kook. Haal na 2 min. de pan van het vuur en laat afkoelen. Schenk de siroop in een gesteriliseerde pot of fles, sluit af en bewaar de siroop maximaal 1 maand in de koelkast.
* De ingebouwde zeef van je shaker raakt verstopt door het vruchtvlees, dus gebruik een speciale cocktailzeef of een fijnmazige zeef.
RECEPTEN JASSY DAVIS. ILLUSTRATIES BETT NORRIS.
Ga je het proberen? Laat het ons weten.Mention @deliciousnederland of tag #deliciousnederland!
(c) delicious. nederland | girl next door mocktail van Jassy Davis